Мужская каркасная барсетка, черная сумка через плечо из натуральной кожи, классический мессенджер
Чоловічий класичний меседжер, шкіряна сумка на одне оплече

Натуральна шкіряна сумка власного виробництва.
РЕГУЛЮЮЧИЙ ПЛЕЧОВИЙ РЕМІНЬ
ПЕРЕВАГИ НАШИХ ШКІРЯНИХ АКСЕСУАРІВ:
- хороша носостійкість
- ПРАКТИЧНІСТЬ ЗРУЧНІСТЬ
- СТІЙКІЙСТЬ ДО БРУДУ ТА ВОДИ
- ЛЕГКО ДОГЛЯДАТИ
- ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
- ЕСТЕТИЧНО КРАСИВІ
- ВКЛИКА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ ТА ТЕКСТУР
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра- не ділиться на слої.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистий.У штучних матеріалів він буде рівний.
З тильної сторони ви знайдете тканинне покриття у штучному матеріалі, або мягкий і ворситий внутрішній слой у натуральній шкірі.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Флотар |
| Вид кожи по способу отделки | Флотар |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 4.5 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴











