ВЕЛИКА ЧОРНА СУМКА ІЗ ЗЕРНИСТОЇ ШКІРИ. КЛАСИЧНИЙ МЕСЕДЖЕР
НАША УНІКАЛЬНА МОДЕЛЬ, ЯКУ МИ ЗРОБИЛИ ВЛАСНОРУЧ ІЗ ВСІЄЮ ЛЮБОВ‘Ю ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ ВРАХОВУЮЧИ УСІ ПОБАЖАННЯ

🔎 Велику кількість часу приділили для розробки такої моделі і ось що вийшло:
- Три відділи
- якісна та дорога фурнітура
- натуральна зерниста шкіра
- регулюючий плечовий ремінь
- Разміри: 21*24*6 см

Вмісткий основний відділ і зовнішні кармани дозволять без проблем помістити усі необхідні речі від мобільного телефону до записника, а також ще різних не менш важливих речей. Ця модель підійде для тих хто любить тримати все необхідне під рукою, практична і вміска. Сумка також не змінює форму при її наповненні.
Також доповнює аксесуар плечовий ремінь з цупкого текстилю, який регулюється під зручну для вас

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 6 мм |
| Длина ручек | 120 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 21 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴












