Барстека Under Armour, Мужская сумка через плечо Текстильная барсетка на три отделения, Брендовая сумка
Черна барсетка Under Armour, текстильна чоловіча сумка через плече
Барсетка — зручний чоловічий аксесуар.

Барсетка –
Невеличка сумка на одне плече. Підійде практично всім чоловікам. Зроблена з якісного текстилю. Вміщає в собі один основний відділ, зовнішній карман на блискавці та брендовий логотип.

Надійна фурнітура і цупкий матеріал, який буде з вами не один рік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Under Armour |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 5 мм |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Оксфорд |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 16.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴






