Чоловіча шкіряна барсетка, сумка через плече з натуральної шкіри чорна,
АМБАСАДОР ШКІРЯНИХ ВИРОБІВ УКРАЇНИ

СУМКА ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА / НАТУРАЛЬНА КОЖА
Цей класичний меседжер доповнить будь-який образ дня

Переваги шкіряних виробів:
· Добра зносостійкість;
· стійкість до бруду і води;
· міцність;
· екологія;
· естетична привабливість;
· Перенесення температурних перепадів;
· простота у відставці;
· розмаїття кольорів і кольорів.
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра - Не ділиться на шари.
Необроблений серз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде гладким.
З тильного боку можна побачити тканини у штучних матеріалів або м’який і ворсистий внутрішній шар натуральної шкіри.
Натуральна шкіра - Не ділиться на шари.
Необроблений серз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде гладким.
З тильного боку можна побачити тканини у штучних матеріалів або м’який і ворсистий внутрішній шар натуральної шкіри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴












