Дитячий триколісний самокат iTrike JR 3-003 MAXI самокат для дітей, самокат зі колесами, що світяться Чорний
Дитячий триколісний самокат iTrike JR 3-003 MAXI самокат для дітей, самокат зі колесами, що світяться
Дитячий самокат iTrike JR 3-003 MAXI - це стильний та зручний спосіб розваги для вашої дитини🧒
З яскравим дизайном😍 та надійною конструкцією🦾він надасть багато радості та активних моментів на свіжому повітрі☀️
Кермо регульоване в 3х положеннях (максимальна висота: 89см) з м'якими гумовими гріпсами
🛞Поліуретанові, колеса забезпечать повний та тихій хід🏁Діаметр📏12-8см
Яскраво світяться при їзді
Що додасть веселощівта зробить її видимою в темну пору доби
Самокат обладнаний ножним гальмом щоб регулювати швидкість та вчасно зупинись
Самокат iTrike допоможе весело та з радістю проводити час та сприятиме розвитку координації рухів та вмінню тримати рівновагу
Максимальне навантаження: 25кг
Розмір платформи: 32х13см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал рами | Композит |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті, Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Дитячий триколісний самокат iTrike JR 3-003 MAXI самокат для дітей, самокат зі світними колесами |
- Ціна: 2 000 ₴




