Жіноча сумка шопер Юта з натуральної шкіри, шкіряна сумка для жінок, модна жіноча сумочка шоппер Білий
Жіноча сумка шопер Юта з натуральної шкіри, шкіряна сумка для жінок, модна жіноча сумочка шоппер

▪️Характеристики:
- Висота: 30 см
- Ширина: 28 см
- Товщина: 12 см
- Кількість відділень та карманів - 6
- Натуральна шкіра - флотар
- Металева фурнітура
- Одне велике основне відділення
- Два додаткових кармана попереду
-Одне відділення на застібці позаду


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Назамінлення | Жіноча сумка-шопер Юта з натуральної шкіри, шкіряна сумка для жінок, модна жіноча сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴







