Нічник космонавт з лазерною проекцією та пультом, світильник світлодіодний астронавт, проектор космонавт дитячий
Нічник космонавт з лазерною проекцією та пультом, світильник світлодіодний астронавт, проектор космонавт дитячий
Проектор-нічник зоряного простору у вигляді астронавта подарує справжній світ зоряних галактик яскравих туманностейсприятиме розвидку фантазії дітей подарує чудові сни в яких маленькі підкорювачі космосу відправиться у подорож цілим всесвітом
8 різних проекцій
Яскраві зірочки
Таймер виключення
Працює від мережі в комплекті USB-кабель
Пульт для керування режимами (працює від батарейок ААА 2шт. не додаються)
Розмір: 24,5х12,3х11,5см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Пульт |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Нічник космонавт із лазерною проєкцією та пультом, світильник світлодіодний астронавт, проєктор космонавт дитячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴









