Проектор астронавт звездное небо, ночник детский астронавт, лазерный проектор светильник космонавт с пультом
Проектор астронавт звездное небо, ночник детский астронавт, лазерный проектор светильник космонавт с пультом
Проектор-нічник зоряного простору у вигляді астронавта подарує справжній світ зоряних галактик яскравих туманностейсприятиме розвидку фантазії дітей подарує чудові сни в яких маленькі підкорювачі космосу відправиться у подорож цілим всесвітом
8 різних проекцій
Яскраві зірочки
Таймер виключення
Працює від мережі в комплекті USB-кабель
Пульт для керування режимами (працює від батарейок ААА 2шт. не додаються)
Розмір: 24,5х12,3х11,5см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Персонажі | Космонавт |
| Стан | Новий |
| Управління | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Проєктор астронавт зоряне небо, нічник дитячий астронавт, лазерний проєктор світильник космонавт із пультом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴









