Нічник планер, дошка для запису маркером, LED світильник для малювання USB, настільна дошка для нотаток
Нічник планер, дошка для запису маркером, LED світильник для малювання USB, настільна дошка для нотаток
Світильник, нічник "Для записів", на підставці з LED підсвічуванням 3 відтінками: білий, теплий, м'який
Розмір підставки 95х40 мм., акрилового листа 150х100х3 мм. Оргскло досить міцне та головне безпечне.
Потужність 1W. Живлення здійснюється від мережі.
Шнур USB у комплекті, довжина шнура 80 см.
Для очищення акрилу від написів рекомендуємо використовувати вологу мікрофібру

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Нічник планер, дошка для запису маркером, LED світильник для малювання USB, настільна дошка для нотаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








