-Матеріал: Штучна шкіра
-Виробник: Україна
- Розміри: висота 23 см, ширина 18 см.
-Ширна бічний 8 см
Вирушаємо без передоплатів Новою Пошкою по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴





