Сумка виготовлена з якісної PU-шкіри. Ремінь регулюється під зріст. Змійки виготовлені з якісної фурнітури.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
24х26х4
(довжина x висота x ширина )
- Материал: PU кожа
- Підкладка з текстилю
- Застібка: блискавка
- Внутрішні відділення: одне на змійці
- Внутрішня кишеня: одна
- Зовнішня кишеня: одна широка без блискавки
Ззаду маленька кишенька на блискавці
- Незнімний регульований плечовий ремінь із текстилю
Вирушаємо без передоплатів Новою Пошкою по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴









